Rozpis tréningov

V Maximus Gyme sa venujeme realizácii funkčných skupinových tréningov pod vedením kvalifikovaných kondičných trénerov. Tréning je zameraný na: – rozvoj všetkých pohybových schopností, – zlepšenie celkovej fyzickej kondície – zvyšovanie telesnej zdatnosti a pohybovej výkonnosti športovcov ako aj bežnej populácie – nárast sily – redukciu hmotnosti – formovanie postavy

Online prihlásenie na tréning

(potiahni prstom do ľava pri mobiloch)

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Funkčný tréning: 16:30-17:30 Funkčný tréning: 7:00-8:00 Funkčný tréning: 16:30-17:30 Funkčný tréning: 7:00-8:00 Funkčný tréning: 16:30-17:30
Začiatočníci: 17:45-18:45 Tabata: 16:30-17:30 Začiatočníci: 17:45-18:45 Tabata: 16:30-17:30 Začiatočníci: 17:45-18:45
Funkčný tréning: 19:00-20:00 Tabata: 17:45-18:45 Funkčný tréning: 19:00-20:00 Tabata: 17:45-18:45 Funkčný tréning: 19:00-20:00
Open Gym Zóna: 7:00-12:00 / 15:00-16:30 Funkčný tréning: 19:00-20:00 Open Gym Zóna: 7:00-12:00 / 15:00-16:30 Funkčný tréning: 19:00-20:00 Open Gym Zóna: 7:00-12:00 / 15:00-16:30
Open Gym Zóna: 7:00-12:00 / 15:00-16:30 Open Gym Zóna: 7:00-12:00 / 15:00-16:30

(potiahni prstom do ľava pri mobiloch)

Popis tréningov

Čo záhŕňajú jednotlivé tréningy (rozklikni)

Na skupinových funkčných tréningoch rozvíjame všetky pohybové schopnosti a to silu, rýchlosť, vytrvalosť, koordináciu, obratnosť,  ohybnosť v rôznych energetických krytiach. Využívame prvky zo vzpierania, gymnastiky, atletiky, tréningu s vlastným telom pracujeme s rôznym náradím a náčiním ako sú medicinbaly, kettlebely, olympíjske osky, plyoboxy, hrazdy, kruhy, laná, bremená a iné Každá tréningová jednotky je odlišná od tej predošlej. Našim cieľom je z klientov urobiť všestranných atlétov pripravených na akúkoľvek pohybovú činnosť.

Na tréningoch pre začiatočníkov sa venujeme základným cvikom s vlastným telom. Primárnym cieľom je naučiť  klientov správne vykonávať  pohybové vzory ako sú drepy, kľuky, výpady, výdrže, podpory, tlaky, visy, iné,  a následne ich aplikovať v tréningu. Tréningy pre začiatočníkov sú určené širokej verejnosti  bez rozdielu veku, výkonnosti, hmotnosti.

TABATA je dynamické intervalové cvičenie pri ktorom sa strieda interval zaťaženia a interval odpočinku v pomere 2:1. Teda 20 sec. cvičíš/ 10 sec. oddychuješ a to celé zopakuješ 8 krát. TABATA je výborným prostriedkom na redukciu podkožného tuku a tak isto ako prostriedok na zvyšovanie všeobecnej kondície.  Výhodou TABATA tréningu je zvýšenie aktivity metabolizmu, čo ma priaznivé účinky pri redukcii hmotnosti.

Je to priestor pre teba, kedy si počas celého dňa v uvedených otváracích hodinách môžeš prísť nerušene odmakať akýkoľvek svoj tréning, pričom všetko náčinie a náradie v priestoroch gymu môžeš k nemu využiť.

Aké druhy tréningov precvičujeme

Využívame prvky zo vzpierania, gymnastiky, atletiky, tréningu s vlastným telom pracujeme s rôznym náradím a náčiním ako sú medicinbaly, kettlebely, olympíjske osky, plyoboxy, hrazdy, kruhy, laná, bremená a iné. Skupinové a individuálne tréningy sú vedené pod dohľadom trénera.

Čo ponúkajú skupinové tréningy?

Na skupinových funkčných tréningoch rozvíjame všetky pohybové schopnosti a to silu, rýchlosť, vytrvalosť, koordináciu, obratnosť,  ohybnosť v rôznych energetických krytiach.

• funkčný tréning pokročilí
  • funkčný tréning začiatočníci
  • TABATA – intervalové cvičenie

E-mail: belvoncikandrej@gmail.com, hricko.matej@centrum.sk

Čo ponúkajú individuálne tréningy?

Športovci, hokejisti, atleti, vzpierači, ženy, deti, muži. Máš špeciálne požiadavky, alebo len rád trénuješ sám pod dohľadom trénera – individuálny tréning je možnosťou pre teba.

Čo ponúka OpenGym?

Cenník tréningov

(kompletný cenník, potiahni doľava pri mobiloch)

Dospelý Študent
Jednorázový vstup 5€ 4€
Permanentka 10 vstupov 45€ 35€
Permanentka 20 vstupov 80€ 60€
OpenGym jednorázový vstup 3,5€ 3€
OpenGym permanentka 10 vstupov 30€ 25€
Individuálny tréning cena po dohode s trénerom (od 15€)
Proteinový nápoj 1,5€
Iontový nápoj 0,5€

(potiahni doľava pri mobiloch)

(permanentku vydávame priamo v gyme)

Každý pracovný deň  od rána do večera trénujeme, venujeme sa ako individuálnym tak skupinovým tréningom, trénujeme začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov, počas roka usporadúvame akcie pre školy, hokejové kluby, sparťanov, Kubinčanov a všetkých “Makačov”, medzi naše najznámejšie akcie patria napríklad Benefičné Angličáky

Fungujeme na on-line rezerváciach

Rezervuj si termín tréningu online alebo cez aplikáciu

Jednoducho si stiahni aplikáciu do svojho mobilu alebo sa prihlás cez online platformu, stačí kliknúť na jeden z odkazov. Prvý krát môžeš prísť aj bez rezervácie a my ti v Gyme vysvetlíme, ako sa budeš prihlasovať na tréningy.

stiahnuť aplikáciu do telefónu (android) »

stiahnuť aplikáciu do telefónu (apple) »

Akceptujeme Vašu známu
kartu Multisport

Akceptujeme Vašu známu kartu Multisport

U nás je možné využívať zamestnaneckú kartu Multisport, ktorú používajú 10tky tisíc zamestnancov po celom Slovensku.

pozrieť viac informácií o karte >

Galéria Gymu

Viac ako 1500 členov
U nás to proste žije!!!

Viac ako 1500 členov
U nás to proste žije!!!

Každý pracovný deň od rána do večera trénujeme, venujeme sa ako individuálnym tak skupinovým tréningom, trénujeme začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov, počas roka usporadúvame akcie pre školy, hokejové kluby, sparťanov, Kubinčanov a všetkých “Makačov”, medzi naše najznámejšie akcie patria napríklad Benefičné Angličáky.

pozrieť ponuku akcií