Prejdi priamo

všetkých sociálnych sieťach

Sme aktívny na
všetkých sociálnych sieťach

Na facebooku máme viac ako 2000 sledovateľov, tvoríme mnoho videí a pri dôležitých udalostiach nás navštevuje aj DolnoKubinská televízia. Samozrejmosťou je Instagram účet, kde máme viac ako 700 sledovateľov.

Viac ako 2000 sledovateľov

prejdi na facebook

Viac ako 700 sledovateľov

prejdi na instagram

Videa akcií, gymu, trénerov, makačov.

prejdi na youtube kanál

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

pozrieť rozpis tréningov

Viac ako 1500 členov
U nás to proste žije!!!

Viac ako 1500 členov
U nás to proste žije!!!

Každý pracovný deň sa od rána do večera trénujeme, venujeme sa ako individuálnym tak skupinovým tréningom, trénujeme začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov, počas roka usporadúvame akcie pre školy, hokejové kluby, sparťanov, Kubinčanov a všetkých “Makačov”, medzi naše najznámejšie akcie patria napríklad Benefičné Angličáky.

Pozrite si výber našich videí

Snapback šiltoviek s logom Maximus Gymu

To že Maximus Gym je miestom pre tvoj tréning môžeš dať teraz vedieť celému svetu!

Prvá naskladnená objednávka snapback šiltoviek s logom Maximus Gymu už čaká na svojich majiteľov v gyme. Tak ak chceš urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym neváhaj, vyber si svoju farbu, píš nám správu a objednávaj!

0918 935 290, 0917 815 461|belvoncikandrej@gmail.com, hricko.matej@centrum.sk