Mgr. Andrej Belvončík, Mgr. Matej Hricko, Ing. Mário Frič

Športu sa venujeme už od malička, začali sme ľadovým hokejom, ktorý nás sprevádzal až po vysokoškolské časy, kedy sme zistili, že z nás nebudú profesionálny hokejisti ale šport nás bavil a bol našou vášňou preto sme sa rozhodili pri športe ostať a vyštudovali sme vysokú školu v odbore učiteľstvo telesnej výchovy a športu. Popri štúdiu na vysokej škole sme sa neustále vzdelávali v oblasti športu a absolvovali množstvo kurzov a školení, ktoré nás pripravili na dráhu kondičných trénerov. V roku 2013 sme v Dolnom Kubíne otvorili športové centrum, kde sme sa zo začiatku venovali len skupinovým funkčným tréningom, postupne sme naše portfólio služieb rozšírili o individuálne tréningy, poradenstvo v oblasti výživy a zdravého životného štýlu, športovú prípravu výkonnostných a vrcholových športovcom. Jednoducho sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú hýbať a športovať.

Pozrieť gym na google mape →

Mgr. Andrej Belvončík

2008 – Tréner ľadového hokeja – licencia C
2010 – Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa
2012 – Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore učiteľstvo Telesná výchova a šport
2012 – Tréner III. kvalifikačného stupňa so špecializáciou ľadový hokej
2014 – Kondičný tréner II. kvalifikačného stupňa
Spoluzakladateľ športového centra Maximus Gym v Dolnom Kubíne – vznik 2013

0918 935 290, belvoncikandrej@gmail.com

Mgr. Matej Hricko

2008 – Tréner ľadového hokeja – licencia C
2010 – Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa
2012 – Tréner III. kvalifikačného stupňa so špecializáciou ľadový hokej
2012 – Fitnes inštruktor – trénerská škola Ronnie.cz Praha
2019 – Kondičný tréner II. kvalifikačného stupňa
Spoluzakladateľ športového centra Maximus Gym v Dolnom Kubíne – vznik 2013

0917 815 461, hricko.matej@centrum.sk

Ing. Mário Frič

Pomocný fitness tréner pre MaximusGym

0917 521 340, majo.fric@gmail.com

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

Pozrieť rozpis tréningov