Mgr. Andrej Belvončík, Mgr. Matej Hricko, Samuel Tješ

Športu sa venujeme už od malička, začali sme ľadovým hokejom, ktorý nás sprevádzal až po vysokoškolské časy, kedy sme zistili, že z nás nebudú profesionálny hokejisti ale šport nás bavil a bol našou vášňou preto sme sa rozhodili pri športe ostať a vyštudovali sme vysokú školu v odbore učiteľstvo telesnej výchovy a športu.

Popri štúdiu na vysokej škole sme sa neustále vzdelávali v oblasti športu a absolvovali množstvo kurzov a školení, ktoré nás pripravili na dráhu kondičných trénerov. V roku 2013 sme v Dolnom Kubíne otvorili športové centrum, kde sme sa zo začiatku venovali len skupinovým funkčným tréningom, postupne sme naše portfólio služieb rozšírili o individuálne tréningy, poradenstvo v oblasti výživy a zdravého životného štýlu, športovú prípravu výkonnostných a vrcholových športovcom. Jednoducho sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú hýbať a športovať.

Pozrieť gym na google mape →

Mgr. Andrej Belvončík

2008 – Tréner ľadového hokeja – licencia C
2010 – Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa
2012 – Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore učiteľstvo Telesná výchova a šport
2012 – Tréner III. kvalifikačného stupňa so špecializáciou ľadový hokej
2014 – Kondičný tréner II. kvalifikačného stupňa
Spoluzakladateľ športového centra Maximus Gym v Dolnom Kubíne – vznik 2013

0918 935 290, belvoncikandrej@gmail.com

Mgr. Matej Hricko

2008 – Tréner ľadového hokeja – licencia C
2010 – Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa
2012 – Tréner III. kvalifikačného stupňa so špecializáciou ľadový hokej
2012 – Fitnes inštruktor – trénerská škola Ronnie.cz Praha
2019 – Kondičný tréner II. kvalifikačného stupňa
Spoluzakladateľ športového centra Maximus Gym v Dolnom Kubíne – vznik 2013

0917 815 461, hricko.matej@centrum.sk

Samuel Tješ

FITNESS TRÉNER

Cvičím tak cc 6rokov, 4 roky cvičím kalisteniku (cvičenie s vlastným telom) 2roky vo fitku bodybuilding, môj najlepší úspech je výhra na king of the north 3miesto 2021, vyštudoval som MHT v Žiline – mechanik hasičskej techniky, spravený kurz kondičný tréner 1.kvalifikacneho stupňa, múdre slová nakoniec – cvičenie mi nedalo len silu a pekne telo ale hlavne vytrvalosť v tom co robím a pokoru.

mobil:0915293533, email: samuell.tjes@gmail.com

Galéria Gymu

Online prihlásenie na tréning

Viac ako 1500 členov
U nás to proste žije!!!

Viac ako 1500 členov
U nás to proste žije!!!

Každý pracovný deň sa od rána do večera trénuje, venujeme sa ako individuálnym tak skupinovým tréningom, trénujeme začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov, počas roka usporadúvame akcie pre školy, hokejové kluby, sparťanov, Kubinčanov a všetkých “Makačov”, medzi naše najznámejšie akcie patria napríklad Benefičné Angličáky.

pozrieť ponuku akcií

Pred 7 rokmi to bola len idea…. Dnes je Maximus Gym tréningové centrum, v ktorom nájdu zázemie všetci športovci ale aj bežní ľudia, ktorí chcú cvičiť/trénovať a dosahovať svoje vytúžené ciele. Portfólio našich služieb je široké (skupinové tréningy, individuálne tréningy, open gym, športový fyzioterapeut, poradenstvo ohľadom stravy, zdravého životného štýlu, regenerácie) – Maximus Gym je miesto aj pre tvoj tréning.

Čo môžeš očakávať?

rozvoj všetkých pohybových schopností, zlepšenie celkovej fyzickej kondície, zvyšovanie telesnej zdatnosti a pohybovej výkonnosti, nárast sily, redukciu hmotnosti, formovanie postavy, poradenstvo.

Fungujeme na on-line rezerváciach

Rezervuj si termín tréningu online alebo cez aplikáciu

Jednoducho si stiahni aplikáciu do svojho mobilu alebo sa prihlás cez online platformu, stačí kliknúť na jeden z odkazov. Prvý krát môžeš prísť aj bez rezervácie a my ti v Gyme vysvetlíme, ako sa budeš prihlasovať na tréningy.

stiahnuť aplikáciu do telefónu (android) »

stiahnuť aplikáciu do telefónu (apple) »

Online prihlásenie na tréning