Prejdi priamo

Prejdi na youtube

Facebook správy

Maximus Gym
Tento rok podporilo mesto Dolný Kubín 3 naše projekty, v rámci ktorých, sa snažíme motivovať k pohybu, propagovať šport ako taký a čo najviac ľudí naviesť na cestu zdravého životného štýlu:

1. Benefičné Angličáky - hlavná myšlienka podujatia tkvie v tom, že zúčastnení svojim vlastným pohybom prispievajú na dobrú vec. Tento rok sa aktívne zúčastnilo vyše 240 účastníkov a celú hodinu vykonávali cvik Angličák (drep+kľuk+výskok). Výsledná sume je venovaná na dobročinné účely - konkrétnej osobe. Tento rok sa vďaka štedrím sponzorom podarilo vyzbierať a vyangličákovať vyše 4300 €.

2. Byť Fit je IN - silovo kondičná súťaž pre stredoškolákov/stredoškoláčky, kde sa snažíme dať priestor športujúcej mládeži a motivovať ju k zmysluplnému tráveniu volného času (kvôli corona opatreniam, presunutá na začiatok roka 2021) Ceny pre víťazov sú motivačné 1.miesto 200€ / 2.miesto 100€ / 3.miesto 50€. Plus študenti ktorí sa do súťaže prihlásia majú možnosť trénovať za symbolické 1 €.

3. Športové náradie a náčinie. Zapojenie väčšieho množstva populácie (či už športovcov alebo nešportovcov) v rámci rozšírenia tréningových možností cez nákup kvalitného športového náradia a náčinia. Tu dávame priestor všetkým športu chtivým Kubínčanom, ktorí chcú rozvíjať svoje pohybové schopnosti.

Aj touto cestou chceme teda poďakovať mestu Dolný Kubín za podporu našich projektov a tým pádom podporu športu a pohybových aktivít v našom meste 💪

#Dolný Kubín
👉 1 VOĽNÉ MIESTO na skupinový tréning o 16:30. Ak máš záujem, píš správu. 💪
Utorok 17. november 2020
Kamoši na dnes ešte pár voľných miest na OpenGym! Ak si chceš odmakať svoj tréning, o 15:00 si v Maximus Gyme vítaný! 💪😉✌

Instagram správy

YouTube videa

MaximusGym Dolný Kubín (typy tréningov)

Maximus Gym – tréningové centrum (Dolný Kubín – gymmaximus.sk)

Benefičné angličáky opäť pomáhali (TV DK)

MaximusGym Dolný Kubín

Maximus Gym – Spartan Race Winter Sprint Svit 2017

MaximusGym v novom šate (TV DK)

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

Pozrieť rozpis tréningov