Zoznam Akcií

Maximus Rodina

6. Narodeninová Maximus Gym párty. 6.7.2019, Začiatok o 12:00 – neoficiálny, 17:00 oficiálny. Textík k tomu: Makáči náš/váš Maximus Gym je už pomaly školák a tak vás srdečne pozývame na oslavu 6. narodením Maximus Gymu – ktorá sa uskutoční vo Veličnej na Rajčuli. Neoficiálny začiatok párty bude o 12:00 – kedy začíname variť guláš. Oficiálny začiatok aj so slávnostným prípitkom je o 17:00. Všetko zabezpečíme stačí len prísť a baviť sa 🙂 Tešíme sa na vás . Plagátik k tomu ti posielam na Messenger.

Benefičné Angličáky

Zacvič si, urob niečo pre seba a svoje telo a zároveň podpor pohybom dobrú vec na dobročinnom športovom podujatí, ktoré sa bude konať 06. 09. 2019 so začiatkom o 17:00 (registrácia) a 18:00 začíname angličákovať. Akcia sa uskutoční v telocvični základnej školy Janka Matúšku v Dolnom Kubíne.  Koľko angličákov spoločne urobíme za jednu hodinu, toľko centov prostredníctvom našich sponzorov darujeme na dobročinné účely. Tešíme sa na vás priatelia 🙂

Otvorený Deň Bojov

Stredovekí bojovníci sa pripravujú v Maximus Gyme !!! Cez Vianočné prázdniny (termín upresníme)  sa u nás uskutoční jedinečná akcia – Rytierske súboje (Chalani sa oblečú do dobových brnení s autentickými zbraňami a nasleduje reálny súboj, žiadne zohrané scény). Pozývame teda všetkých na túto výnimočnú akciu, vstup je voľný!!!

Sparťan Race

13.7.2019 a 14.7.2019 sa na Kubínskej Holi uskutoční Spartan Race, ktorého súčasťou budú aj Maximus Gym súťažiaci, ak sa chceš pridať do našej skupiny a súťažiť spolu s nami v jednom tíme kontaktuj nás. Vidíme sa na štarte, ARÓÓÓ

1Hour Challenge

Ahojte Makači. V priebehu roka 2019 budeme v pravidelných intervaloch 1x do mesiaca realizovať výzvu/challenge/hecovačku/utužovačku partie/sútaž alebo akokoľvek si to nazveme a vždy budeme cvičiť len s vlastným telom. Pôjde o to že 60 minút budeme realizovať vždy len jeden vybraný cvik.

Byť fit je in

Súťaž pre stredoškolákov: Rozhodli sme sa podporiť stredoškolákov v Dolnom Kubíne a motivovať vás k zmysluplnému tráveniu voľného času. Máš možnosť zapojiť sa do súťaže o “najzdatnejšieho stredoškoláka stredoškoláčku” v Dolnom Kubíne. Súťaž sa uskutoční 9.11.2019 so začiatkom o 9:00 v priestoroch Maximus Gymu. Súťažiť sa bude o 200€ v dvoch kategóriach muži a ženy a program pretekov bude nasledovný: klikni na link tu

Facebook správy

Utorok 28. január 2020
Maximus Gym = Miesto Pre Tvoj Tréning!
www.gymmaximus.sk klikaj a dozvieš sa viac.
🔴OpenGymZóna 08-12:00/15-20:00
Tešíme sa na vás aj dnes priatelia makači!
💪😜🖒
Maximus Gym
Nie je to len pot a drina...partia pozitívne naladených priateľov ťa poženie vpred pri tvojom tréningu a dobije ťa energiou aj do ďalšieho dňa. Ak ešte stále váhaš, dnes je ideálny čas začať 💪😜✋
▶16:30 Funkčný Tréning
▶17:45 Začiatočníci
▶19:00 Funkčný Tréning
▶OpenGymZóna 8-12:00/15-20:00
Tešíme sa na vás priatelia.
Maximus Gym
Najprv musíš výjsť zo svojho komfortného kruhu, aby si mohol pomýšľať na výsledky. Partia priateľov, ktorí makajú po tvojom boku v Maximus Gyme ťa poženie vpred. Netreba sa báť, príď a skús to už dnes. 💪😜🖒Tešíme sa na vás priatelia!
🌟16:30 Funkčný Tréning
🌟17:45 Začiatočníci
🌟19:00 Funkčný Tréning
🌟OpenGymZóna 8-12:00/15-20:00
viac na www.gymmaximus.sk

Instagram správy

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

Pozrieť rozpis tréningov