Zoznam Akcií

Ako schudnúť a udržať si fit postavu

Trápiš sa so svojou postavou? Máme pre teba riešenie! Každý mesiac venujeme 1 nedeľu vždy o 18:00 Besede na tému AKO SCHUDNÚŤ A UDRŽAŤ SI FIT POSTAVU. Ak máš záujem prihlásiť sa na besedu, napíš nám správu na FB, instagrame, emaily prípadne nás kontaktuj telefonicky a dozvieš sa presný termín konania besedy.

Čo všetko sa dozvieš ❓

• 👉 Čo je energetický príjem a výdaj
  • 👉 Čo je bazálny metabolizmus
  • 👉 Čo je kalorický deficit a ako ho správne nastaviť pre dosiahnutie redukcie podkožného a viscerálneho tuku
  • 👉 Ako si správne nastaviť vyvážený a dlhodobo udržateľný jedálniček
  • 👉 Aké pohybové aktivity realizovať ak sa snažíš o redukciu hmotnosti
  • 👉 Ako majú vyzerať zdravé raňajky, desiata, obed, olovrant a večera
  • 👉 Prečo jesť cukry, tuky a bielkoviny a nič z toho nevynechať
  • 👉 Dostaneš zoznam jedál, v ktorom nájdeš príklady na vyvážené a zdraviu prospešné raňajky, obed, večeru, desiatu a olovrant. 15 príkladov z každého – dokopy 75 jedál.
  • 👉 Odpovede na vaše otázky – chceme interaktívnu besedu, kde čakáme množstvo otázok (ohľadom témy), ktoré vás trápia v bežnom živote.
  • 👉 Cena 20 € / dĺžka trvania cca 2,5 hod.
  • 👉 Počet ľudí na besedu je limitovaný na 12 osôb,
Pozrieť na instagrame kedy bude najbližšia akcia

Benefičné Angličáky (Pripravujeme 7. ročník – August 2021)

Ahojte. Chceli by sme vás pozvať na športovo benefičné podujatie s názvom Benefičné Angličáky. Myšlienka celého podujatia tkvie v súdržnosti a spolupatričnosti. Všetci spoločne 60 minút vykonávame cvik s názvom Angličák/Burpee (ide o spojenie drepu, kľuku a výskoku v dynamickom prevedení). Koľko Angličákov spoločne urobíme za 1 hodinu, toľko centov my prostredníctvom našich sponzorov venujeme na dobročinné účely. Tento rok organizujeme už 6. ročník a výťažok z neho venujeme priamo na mieste vybranej osobe s telesným postihnutím. Ak teda máte radi pohyb príďte si 28.8.2020 (Piatok) zašportovať
a zároveň podporiť dobrú vec.

Akcia sa uskutoční na umelej trávnatej ploche pri Penzióne Koliba. Registrácia účastníkov bude prebiehať od 17:00 a Angličákovať začíname o 18:00. Súčasťou akcie bude aj sprievodný program (DJ, občerstvenie, športový kútik pre deti). Akcia je vhodné pre všetky vekové aj výkonnostné kategórie (športovci, nešportovci, deti, dospelí) – ide najmä o porporu dobrej veci.

Radi vás uvidíme, s pozdravom Maximus Gym Team – Andrej Belvončík a Matej Hricko.

Pozrieť na instagrame kedy bude najbližšia akcia

Byť fit je in (Pripravujeme 2. ročník – November 2021)

Súťaž pre stredoškolákov: Rozhodli sme sa podporiť vás stredoškoláci v Dolnom Kubíne a na Orave a motivovať vás k zmysluplnému
tráveniu voľného času. Ale poďme k veci. Ak si v školskom roku 2021/2022 študentom /študentkou strednej školy máš možnosť zapojiť sa do súťaže o “najzdatnejšieho stredoškoláka/stredoškoláčku” v Dolnom Kubíne. Súťaž sa uskutoční v Novembri 2021 so začiatkom o 9:00 v priestoroch Maximus Gymu. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách muži a ženy a program pretekov bude nasledovný: klikni na link tu

Maximus Rodina

V Maximus Gyme je pre nás komunita veľmi dôležitá preto každoročne usporadúvame 2 spoločenské akcie a to Vianočnú kapustnicu a Oslavu narodením nášho Gyme, na ktorých utužujeme priateľstvá a spoznávame sa aj po ľudskej stránke.

Sparťan Race

Pravidelne sa zúčastňujeme pretekov Spartan Race, na ktoré sa môžeš u nás výborne pripraviť.

Facebook správy

Maximus Gym
Makáči na dnes (Piatok 11.6.2021) máme ešte nasledujúce voľné miesta na skupinové tréningy:

👉 16:30 Funkčný tréning pokročilí - 2 voľné miesta
👉 19:00 Funkčný tréning pokročilí - 2 voľné miesta

Ak chceš prísť, napíš správu.
Maximus Gym = miesto pre tvoj tréning 💪
Maximus Gym
Stále máme voľné miesta, aby ste si mohli prísť zamakať aj dnes kamaráti! 💪😉
Štvrtok 10. jún 2021
🏴skupinový tréning TABATA 17:45:
2 voľné miesta
🏴skupinový tréning pokročilí 19:00:
2 voľné miesta
Napíš nám a rezervuj si svoje miesto!

Tešíme sa na vás priatelia!
MAXIMUS GYM=MIESTO PRE TVOJ TRÉNING!
Maximus Gym
Na dnes (streda 9.6.2021) máme ešte nasledujúce voľné miesta:
16:30 Funkčný tréning pokročilí - 2 miesta
19:00 Funkčný tréning pokročilí - 2 miesta
Ak chceš prísť, píš správu.
Maximus Gym = miesto pre tvoj tréning 💪

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

Pozrieť rozpis tréningov

Akceptujeme Vašu kartu Multisport