Zoznam Akcií

Maximus Rodina

6. Narodeninová Maximus Gym párty. 6.7.2019, Začiatok o 12:00 – neoficiálny, 17:00 oficiálny. Textík k tomu: Makáči náš/váš Maximus Gym je už pomaly školák a tak vás srdečne pozývame na oslavu 6. narodením Maximus Gymu – ktorá sa uskutoční vo Veličnej na Rajčuli. Neoficiálny začiatok párty bude o 12:00 – kedy začíname variť guláš. Oficiálny začiatok aj so slávnostným prípitkom je o 17:00. Všetko zabezpečíme stačí len prísť a baviť sa 🙂 Tešíme sa na vás . Plagátik k tomu ti posielam na Messenger.

Benefičné Angličáky

Zacvič si, urob niečo pre seba a svoje telo a zároveň podpor pohybom dobrú vec na dobročinnom športovom podujatí, ktoré sa bude konať 06. 09. 2019 so začiatkom o 17:00 (registrácia) a 18:00 začíname angličákovať. Akcia sa uskutoční v telocvični základnej školy Janka Matúšku v Dolnom Kubíne.  Koľko angličákov spoločne urobíme za jednu hodinu, toľko centov prostredníctvom našich sponzorov darujeme na dobročinné účely. Tešíme sa na vás priatelia 🙂

Otvorený Deň Bojov

Stredovekí bojovníci sa pripravujú v Maximus Gyme !!! Cez Vianočné prázdniny (termín upresníme)  sa u nás uskutoční jedinečná akcia – Rytierske súboje (Chalani sa oblečú do dobových brnení s autentickými zbraňami a nasleduje reálny súboj, žiadne zohrané scény). Pozývame teda všetkých na túto výnimočnú akciu, vstup je voľný!!!

Sparťan Race

13.7.2019 a 14.7.2019 sa na Kubínskej Holi uskutoční Spartan Race, ktorého súčasťou budú aj Maximus Gym súťažiaci, ak sa chceš pridať do našej skupiny a súťažiť spolu s nami v jednom tíme kontaktuj nás. Vidíme sa na štarte, ARÓÓÓ

1Hour Challenge

Ahojte Makači. V priebehu roka 2019 budeme v pravidelných intervaloch 1x do mesiaca realizovať výzvu/challenge/hecovačku/utužovačku partie/sútaž alebo akokoľvek si to nazveme a vždy budeme cvičiť len s vlastným telom. Pôjde o to že 60 minút budeme realizovať vždy len jeden vybraný cvik.

Byť fit je in

Súťaž pre stredoškolákov: Rozhodli sme sa podporiť stredoškolákov v Dolnom Kubíne a motivovať vás k zmysluplnému tráveniu voľného času. Máš možnosť zapojiť sa do súťaže o “najzdatnejšieho stredoškoláka stredoškoláčku” v Dolnom Kubíne. Súťaž sa uskutoční 9.11.2019 so začiatkom o 9:00 v priestoroch Maximus Gymu. Súťažiť sa bude o 200€ v dvoch kategóriach muži a ženy a program pretekov bude nasledovný: klikni na link tu

Facebook správy

Maximus Gym
Túžiš dokonale ovládať svoje telo a užívať si tak život naplno? Alebo sa chceš naučiť, to o čom si vždy sníval, že by si to raz rád dokázal? Ak si si odpovedal áno, radi ťa privítame medzi nami a pomôžeme s tvojími športovými cieľmi 💪😜🖒...už aj dnes:
🏁16:30 Funkčný Tréning
🏁17:45 Začiatočníci
🏁19:00 Funkčný Tréning
🏁OpenGymZóna 8-12:00/15-20:00
Maximus Gym=Miesto Pre Tvoj Tréning!
www.gymmaximus.sk
Utorok 18. február 2020
Maximus Gym sa môže stať aj tvojím miestom pre tréning!
Už dnes! 💪😜🖒
🔴07:30 Tabata
🔴16:30 Tabata
🔴17:45 Začiatočníci
🔴19:00 Funkčný Tréning
🔴OpenGymZóna 8-12:00/15-20:00
www.gymmaximus.sk
Tešíme sa na vás!

Instagram správy

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

Pozrieť rozpis tréningov