Zoznam Akcií

Benefičné Angličáky (28.8.2020)

Ahojte. Chceli by sme vás pozvať na športovo benefičné podujatie s názvom Benefičné Angličáky. Myšlienka celého podujatia tkvie v súdržnosti a spolupatričnosti. Všetci spoločne 60 minút vykonávame cvik s názvom Angličák/Burpee (ide o spojenie drepu, kľuku a výskoku v dynamickom prevedení). Koľko Angličákov spoločne urobíme za 1 hodinu, toľko centov my prostredníctvom našich sponzorov venujeme na dobročinné účely. Tento rok organizujeme už 6. ročník a výťažok z neho venujeme priamo na mieste vybranej osobe s telesným postihnutím. Ak teda máte radi pohyb príďte si 28.8.2020 (Piatok) zašportovať
a zároveň podporiť dobrú vec.

Akcia sa uskutoční na umelej trávnatej ploche pri Penzióne Koliba. Registrácia účastníkov bude prebiehať od 17:00 a Angličákovať začíname o 18:00. Súčasťou akcie bude aj sprievodný program (DJ, občerstvenie, športový kútik pre deti). Akcia je vhodné pre všetky vekové aj výkonnostné kategórie (športovci, nešportovci, deti, dospelí) – ide najmä o porporu dobrej veci.

Radi vás uvidíme, s pozdravom Maximus Gym Team – Andrej Belvončík a Matej Hricko.

Byť fit je in

Súťaž pre stredoškolákov: Rozhodli sme sa podporiť vás stredoškoláci v Dolnom Kubíne a na Orave a motivovať vás k zmysluplnému
tráveniu voľného času. Ale poďme k veci. Ak si v školskom roku 2020/2021 študentom /študentkou strednej školy máš možnosť zapojiť sa do súťaže o “najzdatnejšieho stredoškoláka/stredoškoláčku” v Dolnom Kubíne. Súťaž sa uskutoční 07.11.2020 so začiatkom o 9:00 v priestoroch Maximus Gymu. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách muži a ženy a program pretekov bude nasledovný: klikni na link tu

Maximus Rodina

V Maximus Gyme je pre nás komunita veľmi dôležitá preto každoročne usporadúvame 2 spoločenské akcie a to Vianočnú kapustnicu a Oslavu narodením nášho Gyme, na ktorých utužujeme priateľstvá a spoznávame sa aj po ľudskej stránke.

Sparťan Race

Pravidelne sa zúčastňujeme pretekov Spartan Race, na ktoré sa môžeš u nás výborne pripraviť.

Facebook správy

Maximus Gym
Tento rok podporilo mesto Dolný Kubín 3 naše projekty, v rámci ktorých, sa snažíme motivovať k pohybu, propagovať šport ako taký a čo najviac ľudí naviesť na cestu zdravého životného štýlu:

1. Benefičné Angličáky - hlavná myšlienka podujatia tkvie v tom, že zúčastnení svojim vlastným pohybom prispievajú na dobrú vec. Tento rok sa aktívne zúčastnilo vyše 240 účastníkov a celú hodinu vykonávali cvik Angličák (drep+kľuk+výskok). Výsledná sume je venovaná na dobročinné účely - konkrétnej osobe. Tento rok sa vďaka štedrím sponzorom podarilo vyzbierať a vyangličákovať vyše 4300 €.

2. Byť Fit je IN - silovo kondičná súťaž pre stredoškolákov/stredoškoláčky, kde sa snažíme dať priestor športujúcej mládeži a motivovať ju k zmysluplnému tráveniu volného času (kvôli corona opatreniam, presunutá na začiatok roka 2021) Ceny pre víťazov sú motivačné 1.miesto 200€ / 2.miesto 100€ / 3.miesto 50€. Plus študenti ktorí sa do súťaže prihlásia majú možnosť trénovať za symbolické 1 €.

3. Športové náradie a náčinie. Zapojenie väčšieho množstva populácie (či už športovcov alebo nešportovcov) v rámci rozšírenia tréningových možností cez nákup kvalitného športového náradia a náčinia. Tu dávame priestor všetkým športu chtivým Kubínčanom, ktorí chcú rozvíjať svoje pohybové schopnosti.

Aj touto cestou chceme teda poďakovať mestu Dolný Kubín za podporu našich projektov a tým pádom podporu športu a pohybových aktivít v našom meste 💪

#Dolný Kubín
👉 1 VOĽNÉ MIESTO na skupinový tréning o 16:30. Ak máš záujem, píš správu. 💪
Utorok 17. november 2020
Kamoši na dnes ešte pár voľných miest na OpenGym! Ak si chceš odmakať svoj tréning, o 15:00 si v Maximus Gyme vítaný! 💪😉✌

Instagram správy

Tréning pre teba zadarmo

Vezmi cvičiť niekoho kto u nás ešte nebol a ty trénuješ zadarmo. Stačí nám túto informáciu oznámiť v gyme.

Pozrieť rozpis tréningov

Akceptujeme Vašu kartu Multisport